Реєстрація ТОВ – оптимальний старт ведення власної справи

Будь-який громадянин України відповідно до чинного законодавства має право на ведення підприємницької діяльності. Найпоширенішим її видом є товариства з обмеженою відповідальність (ТОВ).  Як і будь-які юридичні особи, вони мають пройти шлях державної реєстрації у порядку, який визначений умовами чинного законодавства. Однак не у кожної людини, яка тільки планує зайнятись підприємницькою діяльностю, є достатні знання для дотримання правового порядку. Аби уникнути прикрих помилок, краще звернутись з приводу цього питання до спеціалістів. З їхньою допомогою реєстрація ТОВ пройде максимально швидко, якісно та юридично грамотно. Ви зможете зекономити багато зусиль і часу, аби приділити їх створенню і розвитку власного бізнесу.

Порядок проведення реєстрації ТОВ в Україні

Перш ніж відбудеться реєстрація ТзОВ, власникові потрібно визначити кілька ключових моментів. Варто підібрати найменування майбутнього підприємства і перевірити, чи не використовується вже подібна назва, підібрати види майбутньої діяльності, сформувати статутний капітал, обрати загальну чи спрощену систему оподаткування. Також якщо ви доручаєте реєстрацію ТОВ спеціалістам, їм потрібно повідомити про місцезнаходження підприємства, надати дані керівника або директора. Компанія “A.T. Consulting” надає послуги такого роду. В наші обов’язки стосовно реєстрації ТОВ входить:

  • консультування стосовно створення організації;
  • підготовка всіх потрібних паперів;
  • підбір видів діяльності (КВЕДів). Вам необхідно лише назвати пріоритетні для вас сфери;
  • вибір юридичної адреси;
  • надання пакету документів відповідним державним органам;
  • юридичний супровід впродовж усієї реєстрації ТОВ;
  • виготовлення печатки.

Відомості про ТОВ вносяться у день надходження документів від заявника. Товариству присвоюється ідентифікаційний код протягом 24 годин з моменту, коли реєстратором була отримала виписка з Пенсійного фонду та Податкової інспекції. Тоді заявнику видається виписка про реєстрацію ТОВ та примірник статуту.

Якщо вас цікавить, скільки коштує реєстрація ТОВ у Львові чи іншому місті України, наші спеціалісти дадуть детальну відповідь.  Вартість оформлення фіксована, однак можуть бути деякі нюанси, в залежності від особливостей ведення справи і кількості додаткових послуг. Ви переконаєтесь, що ціна реєстрації ТОВ буде цілком прийнятною і виправдано.