Реєстрація ПП: основні правила, документи і особливості

Право на ведення підприємницької діяльності затверджується Конституцією України. Це одна з основних форм господарювання на сьогоднішній день. Займатись нею можуть будь-які громадяни, окрім військовослужбовців, працівників органів прокуратури, МВС, СБУ, судів та інших виконавчих органів. Відповідно до законодавства України, аби здійснювати діяльність, потрібно провести реєстрацію ПП. Вона проводиться за його місцезнаходженням. Мінімальною кількістю засновників є одна особа. Установчим документом приватного підприємства є статут. Статутний капітал формується із вкладів засновників, при цьому обмеження щодо його мінімального розміру відсутні. Приватне підприємство відповідно до своїх зобов’язань відповідає належним йому майном, яке може стягуватись відповідно до умов чинного законодавства.

Як здійснюється реєстрація ПП в Україні?

Збирати і подавати документи на реєстрацію ПП може власник або уповноважена особа. Останнім часом все більша кількість людей доручає проведення цієї процедури професійним юристам. Це позбавляє їх від зайвих клопотів і економить багато часу та зусиль. Компанія “A.T. Consulting” надає послуги по реєстрації ПП у Львові та інших містах України. Вартість оформлення, заявлена відповідно до нашого прайсу, передбачає проведення таких заходів:

  1. Повне консультування з приводу реєстрації приватного підприємства, підборів КВЕДів (видів діяльності), назви організації.
  2. Підготовка установчих документів, реєстраційної заяви, протоколу.
  3. Подання документів для подальшої державної реєстрації приватного підприємства.
  4. Отримання допису про реєстрацію Статуту та отримання виписки щодо постановки на облік у податковій службі і Пенсійному фонді.
  5. Виготовлення печатки.

Також ми можемо допомогти виготовити ідентифікаційний номер для іноземця, або надати юридичний супровід при відкритті банківського рахунку для приватного підприємства. Аби замовити реєстрацію ПП, ви повинні  надати інформацію стосовно місцезнаходження організації, розміру статутного капіталу, розподілу часток між засновниками, а також бажані види діяльності.  Про додаткові послуги на створення і реєстрацію приватного підприємства та їхні ціни можна дізнатись у наших спеціалістів. Ми працюємо не лише у Львові, але й інших містах України. Поспішайте скористатись порадами та послугами професійних юристів!