Реєстрація громадської організації: швидко та якісно

У зв’язку з подіями в Україні за останні кілька років багато людей виявляють бажання здійснювати громадську діяльність. Чимало активістів вже встигли провести реєстрацію своїх ініціатив. Проте є й такі, які зіштовхуються з труднощами цього процесу, оскільки займаються таким вперше. Реєстрація громадської організації викликає багато занепокоєнь серед людей через брак інформації, часу та певних обставин. Якщо ви належите до їхнього числа, варто звернутись по кваліфіковану допомогу. Не потрібно відкладати ініціативу через незнання, як її перевести в офіційну площину. Допомога професійних юристів дозволить провести реєстрацію громадської організації в стислі терміни. Ви отримаєте поради і рекомендації щодо створення об’єднання, ведення його діяльності, затвердження статутних документів та інших процесів. Це максимально полегшить життя організаторів і дозволить зосередитись на роботі нового громадського утворення.

Кроки для реєстрації громадської організації

Не всім відомо, що основною передумовою реєстрації громадського об’єднання є проведення установчих зборів. Вони передбачають збір учасників (від двох і більше), голосування за створення організації, вибір назви, основних цілей, завдань, затвердження статуту і формування керівних органів. Окрім того, потрібно визначити, чи буде громадська організація працювати у формі юридичної особи або без неї. Це вирішальне питання, оскільки визначає можливість грошового потоку на користь об’єднання. Скориставшись послугами компанії “A.T. Consulting”, ви зможете значно прискорити процес реєстрації громадської організації. Ми допоможемо:

  • зібрати необхідні документи;
  • заповнити картку на проведення державної реєстрації;
  • засвідчити її у нотаріуса;
  • отримати код неприбуткової організації, якщо ви не будете сплачувати податки;
  • подати документи в управління юстиції;
  • одержати офіційне затвердження реєстрації громадської організації;
  • відкрити банківський рахунок і отримати печатку.

Наші спеціалісти мають великий досвід у реєстрації місцевих, міжнародних, молодіжних та інших громадських організацій, тому всі процедури ми проведемо максимально швидко. Ціни на послуги доступні як для Львова, так і для Києва, Харкова та інших міст України. Дізнатись вартість реєстрації громадської організації ви можете у наших спеціалістів.