Реєстрація ФОП в максимально стислі терміни

Якщо ви маєте цікаву ідею для створення власної справи, відповідну фінансову “подушку” для її реалізації і бажання працювати, варто оформити бізнес на офіційному рівні. В юридичній площині такий крок передбачає здійснення реєстрації ФОП, тобто фізичної особи-підприємця. Відповідно до законодавства України така особа визнається повноцінним суб’єктом господарської діяльності. Вирішивши створити ФОП, ви повинні розуміти, що попри відносну простоту реєстрації, ведення обліку і звітності, а також широкі можливості використання спрощеної системи оподаткування, підприємець несе повну відповідальність по своїм зобов’язанням і на нього поширюється дія закону щодо банкрутства. Перед тим, як буде проведена реєстрація ФОП, потрібно визначитись з видами підприємництва (діяльності). Зробити це слід обдумано, адже потім вносити зміни в державний реєстр буде неможливо.

Послуга по реєстрації ФОП – суттєва економія часу та зусиль

Проведення такої процедури, як реєстрація ФОП, вимагає певного досвіду і знань. Звичайно, можна з цим впоратись самотужки, але доведеться витратити багато часу, що в нинішніх умовах не завжди прийнятно. Краще доручити оформлення бізнесу фахівцям, професіоналізм яких дозволить швидко і кваліфіковано вирішити всі юридичні питання. Поки спеціалісти займатимуться реєстрацією ФОП, ви зможете забезпечити успішний старт своїй справі. Ціна такої послуги цілком виправдана. Компанія “A.T. Consulting” здійснює реєстрацію ФОП у Львові та інших містах України такими етапами:

  • проводимо вибірку в КВЕД для визначення оптимальних сфер підприємницької діяльності;
  • формуємо документи для реєстрації фізичної особи-підприємця;
  • здійснюємо відповідні платіжні операції;
  • допомагаємо обрати оптимальну систему оподаткування для ФОП (1, 2, 3 або 5 група);
  • подаємо документи до державного реєстру;
  • виконуємо інші супутні процедури для ФОП.

За час своєї діяльності нам вдалось налагодити хороші професійні відносини з органами місцевого самоврядування не лише у Львові, але й інших містах України. Таким чином, справа кожного клієнта вирішується ефективніше. Вартість послуг доступна, тому дозволити собі юридичний супровід можуть підприємці з різним бюджетом. Дізнатись, скільки коштує реєстрація ФОП, ви можете у наших спеціалістів, скориставшись телефоном або формою зворотного зв’язку.