Лізинг персоналу – вигідний спосіб оптимізувати робочий процес

Доволі часто компанії стикаються із ситуаціями, коли персонал перенавантажений, наймання в штат нового спеціаліста нерентабельне, а робота повинна бути зроблена вчасно та якісно. У цьому випадку потрібно замовити лізинг персоналу. Він передбачає залучення працівників однієї компанії до проекту в іншій фірмі. Традиційно лізингом або аутсорсингом персоналу користуються організації, діяльність яких пов’язана із сезонними коливаннями ринку. Наприклад, у піковий період потрібні співробітники в сферу будівництва, сільського господарства, продуктів харчування, обслуговування (готелі, ресторани), туризму. Знадобиться лізинг тим компаніям, які тільки розпочинають свою діяльність і потребують хороших спеціалістів.

Види лізингу персоналу в сьогоднішніх умовах

Для того щоб оптимізувати роботу компанії, не завжди потрібно вдаватися до кардинальних заходів. Лізинг дозволить найняти співробітників на певний період і зменшити витрати за рахунок скорочення кількості штатних працівників у фінансовому, юридичному, економічному, маркетинговому та інших відділах. Сьогодні можна скористатися такими послугами:

  1. Лізинг спеціалістів на довготривалій основі. Компанія-роботодавець сплачує послуги агенції-рекрутера, при цьому не пов’язує себе юридичними зобов’язаннями. Працівник належить до штату організації, яка надає послугу лізингу.
  2. Аутсорсинг персоналу, який передбачає не оренду визначеного спеціаліста, а послуги, яка потрібна компанії на певний період. Організація співпрацює з фірмою, яка професійно займається прибиранням, охороною або юридичним обслуговуванням. Найчастіше послугу аутсорсингу персоналу замовляють для підбору тимчасових водіїв, бухгалтерів, юристів, IT-спеціалістів, кур’єрів, а також співробітників клінінгової сфери та кол-центрів.
  3. Аутстафінг, який передбачає вивід персоналу за штат компанії-замовника й офіційне оформлення його в компанію-підрядчика. При цьому співробітник продовжує працювати на попередньому місці. Однак, згідно зі схемою аутстафінгу в Україні, роботодавцем вже виступає компанія-підрядчик.

Якщо ви хочете замовити послугу лізингу, аутсорсингу або аутстафінгу, компанія “A.T. Consulting” надасть необхідний персонал в оренду. Не потрібно забезпечувати кожного соціальним пакетом, адже це зробимо ми. Ви зможете користуватися послугами професійних спеціалістів.