Якісні бухгалтерські послуги – основа економічної стабільності вашої компанії

Діяльність будь-якого бізнесу заснована на плануванні витрат, прибутків, поточного обігу грошей і звітності. Однак бухгалтерія будь-якого підприємства – це не лише облік активів і пасивів. Вона містить велику кількість різноманітних заходів, передбачених чинним законодавством. Більшість власників бізнесу вважають, що бухгалтерські послуги полягають у складанні звіту і подачі його у відповідні інстанції. Але вони також формують певну систему накопичення первинної економічної інформації, яка застосовується в різних площинах діяльності підприємства. Використовуючи ці дані, ви можете не лише знати про свої податкові обов’язки, але й зрозуміти, наскільки прибутковим та ефективним є  ваш бізнес. Аналітика в рамках бухгалтерських послуг дозволяє максимально комплексно розглядати всі процеси, які відбуваються на підприємстві.

Широкий спектр бухгалтерських послуг від кваліфікованих спеціалістів

Якщо ви хочете бути впевненим у веденні бухгалтерського обліку свого бізнесу, звертайтесь до компанії “A.T. Consulting”. Надання послуг у цій сфері здійснюється у Львові, Києві та інших містах України. Серед головних наших переваг – відповідальність і відмінна ділова репутація. Ми працюємо з іноземними компаніями, які створили власні підприємства в нашій країні, з малим і середнім бізнесом, якому потрібен постійний бухгалтерський облік і формування звітності, а також працюємо із фізичними особами підприємцями, яким необхідно легалізувати грошові потоки. Ви можете скористатися такими бухгалтерськими послугами, як:

  1. Організація та контроль ведення обліку, згідно МСБО, та його довготривалий супровід.
  2. Відновлення бухгалтерського обліку компанії.
  3. Підготовка та обробка первинної документації, складання та здача звітності до контролюючих органів, надання розшифровок до тих чи інших статей звітності.
  4. Ведення кадрового обліку, розрахунок і нарахування заробітної плати, відпускних, лікарняних, а також ведення відповідної документації.
  5. Консультації спеціаліста з питань оподаткування, звітності, оптимізації обліку підприємства, а також інших процесів.

Вартість бухгалтерських послуг визначається в залежності від виду обраних послуг та документообігу на підприємстві. Наші спеціалісти за вашим запитом нададуть прайс про орієнтовну вартість бухгалтерських послуг. Звертайтеся за допомогою до професіоналів, щоб бути спокійними за долю свого підприємства!

Ми працюємо для того, щоб Ви могли зосередитись на веденні основної господарської діяльності Вашого підприємства, а всі облікові та звітні функції передати нашим фахівцям.